Ukončení veřejné sbírky

Ukončení veřejné sbírky
V sobotu 13.8.2016 proběhlo na půdě kopytovských hasičů slavnostní předání požární techniky., poté následovala letní hasičská zábava. Na jaře loňského roku postihla hasiče z kopytova nepříjemná událost. Dva pachatele vykradli hasičskou zbrojnicí a odnesli si techniku v hodnotě 860 tisíc. Avšak díky intenzivnímu vyšetřování kriminální policie se podařilo po třech měsících pachatele zadržet. Policie zajistila 70% odcizené techniky. Díky dotace moravskoslezského kraje a nadace agrofert se podařilo kopytovským zakoupit požární techniku která se nepodařila policii zadržet. Chtěli bychom  poděkovat krajskému úřadu Moravskoslezského kraje za vstřícnost při zřízení veřejné sbírky. Našemu sboru se tak díky výše jmenovaným podařilo po 16 měsících obnovit technické zázemí a jsme schopni nadále pomáhat lidem. V závěru bychom chtěli poděkovat sborům dobrovolných hasičů z Rychvaldu, Doubravy, Havířova Města, Čeladné a Orlové Poruby kteří nám zapůjčovali požární techniku, bez které by nemohla být zachována činnost hasičského sboru, zejména práci s mladými hasiči.Děkujeme těmto sponzorům za poskytnuti slevy při nákupu požární techniky.
(DEVA, MSA, POŽÁRNÍ BEZPEČNOST, EGO ZLÍN, LANEX, PRABOS, AGAMA, LINDR, STIHL CHLEBIŠ, SNAHA JAROMĚŘ, UNIPETROL LITVÍNOV) Díky těmto sponzorům se podařilo kompletně obnovit požární techniku, která byla odcizena.

SDH Bohumín Kopytov

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *