Letní hasičský tábor mladých hasičů SDH Kopytov 02. – 09.07.2016 Kopytov, Čeladná

Vydařený letní hasičský tábor mladých hasičů SDH Kopytov 2016 pod názvem u Velryby Duhovky

Letní hasičský tábor mladých hasičů se konal ve dnech 02. – 09. července 2016 v Kopytově a Čeladné. Tábora se zúčastnilo celkem 27 dětí. Letního počasí si mladí hasiči užili při společenských hrách, letním koupání, tvůrčí dílničky a různých výletů např. na Ondřejník nebo do ZOO Ostrava. Největším zpestřením dětem byla projížďka na motorovém člunu, nebo jízda na konících či hledání opravdového pokladu. Celotáborovou hrou v letošním roce byl závod hasičské všestrannosti (střelba vzduchovkou, uzlování, první pomoc, topografie, dopravní značky, požární ochrana, bylinky a hřiby). I noční hry při řece Olši byly pro děti velice záživné.

Touto cestou chceme poděkovat našim partnerům a sponzorům za dobrou spolupráci při organizaci letního hasičského tábora mladých hasičů SDH Kopytov 2016.

Město Bohumín, Progres, Vanesta, Restaurace Zlatý Jelen, Sportovní stáj EEQIAREX v Šunychlu, Bunkrologové Bohumín, Kuchyň Nemocnice Bohumín paní Honusové, Bospor Bohumín, Bárt, Včelařství Bartošík, SDH Rychvald, OSP Gorzyce, SDH Čeladná, Město Čeladná, ČČK Karviná, ČČK Šunychl, Jídelna Šiřinka, Sokolník Mit stea, ZŠ Beneše, Abena, Pavla Vsadílková, Andrea Babišová, Domácí farma Čeladná – Kristína Toflová.Dor Sport Jiří Kolašín Ostrava a v neposlední řadě členům SDH Kopytov.

Michal Mlynkec – starosta SDH Kopytov

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *